Jednostki UW i Spółki Spin-Off
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nie mogę znaleźć oferty - Co zrobić?

Jeśli jesteś z UW lub spółki spin-off

Tutaj możesz dodać swoją ofertę do Bazy Ofert UW

 

Jeśli jesteś z Biznesu - nie rezygnuj

Jeśli w wyniku przeszukiwania Bazy Ofert Uniwersytetu Warszawskiego nie pojawiła się satysfakcjonująca oferta na postawione pytania - nie rezygnuj. Baza Ofert UW podlega ciągłemu uaktualnianiu, istnieje więc możliwość, że jeszcze oferta, której szukasz nie została do niej wprowadzona.

Napisz do nas

Wypełnij teraz poniższy formularz i opisz nam, jakiego rozwiązania/usługi poszukujesz, a Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

 

 

Teraz UOTT pracuje dla Ciebie

Aby znaleźć dedykowane dla Twojej firmy/instytucji rozwiązanie, na podstawie opisu jaki został wysłany w powyższym formularzu, kontaktujemy się z jednostkami UW i zespołami badawczymi. Równolegle, aby zwiększyć szansę powodzenia, zapytanie zostaje umieszczone anonimowo na Tablicy Ogłoszeń, na stronie internetowej UOTT.

Skutek naszych działań może być widoczny po kilku dniach, ale po tym czasie będziemy znali odpowiedź czy pracownicy naukowi z UW pomogą rozwiązać przedstawiony problem/zagadnienie.

Jeżeli jednak nie będzie rozwiązania mojego problemu?

Nie przestaniemy Ci dalej pomagać.

UOTT jest członkiem Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) oraz ma swojego przedstawiciela w Stowarzyszeniu Top500 Innovators.

W przypadku, gdy nie znajdujemy rozwiązania na Uniwersytecie Warszawskim kontaktujemy się z blisko 50-cioma Centrami Transferów Technologii w kraju oraz członkami stowarzyszenia, co zwiększa znacznie możliwość znalezienia pomocy ze strony polskich naukowców i innowatorów dla Twojej firmy lub instytucji.

  • PACTT Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii - porozumienie ma już 48 członków (maj 2017) w skład, którego wchodzą Centra Transferu Technologii wszystkich liczących się polskich uczelni.
  • Top500 Innovators - stowarzyszenie zostało powołane w celu stworzenia interdyscyplinarnej platformy współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych i przedstawicieli centrów transferu technologii w Polsce, wykorzystując doświadczenie zdobyte na najlepszych uczelniach na świecie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl