Jednostki UW i Spółki Spin-Off
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jak skorzystać z Bazy Ofert UW

Wskazówki dla użytkowników z poza UW

Baza Ofert Uniwersytetu Warszawskiego jest obsługiwana przez jedno z najpopularniejszych rozwiązań informatycznych stosowanych przez sklepy internetowe. Zamiast produktów znajdują się w niej informacje o wiedzy, technologiach, laboratoriach, szkoleniach i usługach badawczych UW.

Cały proces zamówienia kontaktu z Brokerami Technologii przebiega jak w zwykłych sklepach internetowych w oparciu o drzewo kategorii, zaimplementowaną wyszukiwarkę oraz system koszyka. Kończy się natomiast podaniem danych kontaktowych niezbędnych do dalszych działań prowadzących do uzgodnienia formy współpracy. Dodatkowo, aby ułatwić kontakt z pracownikami obsługującymi Bazę Ofert UW wprowadziliśmy usługę typu "call back" w formie widgetu: "zadzwonimy do Ciebie w 28 sekund". 

Aby w Bazie Ofert UW zamówić kontakt z Brokerem Technologii trzeba założyć konto użytkownika, które pełni taką samą funkcję jak w tradycyjnych sklepach internetowych i służy do śledzenia postępu realizacji zamówienia oraz komunikacji z obsługą bazy.
 
Jeśli okaże się, że nie możesz znaleźć trafnej odpowiedzi na stawiane bazie pytania - NIE REZYGNUJ - Baza Ofert UW podlega ciągłemu uaktualnianiu, istnieje więc możliwość, że jeszcze oferta, której szukasz nie została do niej wprowadzona. Wypełnij formularz i opisz nam precyzyjnie, w miarę jak to możliwe, jakiego rozwiązania poszukujesz lub zadzwoń do UOTT. Wówczas my przeszukamy zasoby uniwersytetu dla Ciebie.

Jestem z UW lub spółki spin-off

Jeśli chcesz skontaktować się za pośrednictwem UOTT z przedstawicielami innych jednostek UW postępuj tak, jak zostało to opisane wyżej.

Natomiast jeśli chcesz dodać ofertę swojej jednostki do Bazy Ofert UW skontaktuj się z UOTT lub skorzystaj z poniższego formularza:

Jeśli chcesz dodać ofertę spółki spin-off z udziałem Uniwersytetu Warszawskiego do Bazy Ofert skorzystaj z poniższego formularza:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl