Jednostki UW i Spółki Spin-Off
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Baza Ofert UW

Baza Ofert v. 2.0

Baza Ofert Uniwersytetu Warszawskiego v. 2.0 (www.oferta.uw.edu.pl) zawiera systematycznie uzupełniany i aktualizowany zbiór danych o wiedzy naukowej, laboratoriach i grupach badawczych uczelni. Kataloguje w uporządkowany sposób informacje o możliwościach badawczych i świadczeniu usług: eksperckich,  laboratoryjnych i szkoleniowych realizowanych przez pracowników UW.

Ponadto znajdują się w niej również oferty technologiczne i patenty stworzone przez pracowników UW.

Baza Ofert UW jest uniwersalnym narzędziem, które ma pomóc w rozpowszechnieniu informacji na temat wiedzy naukowej oraz innowacjach powstających na Uniwersytecie Warszawskim. Baza Ofert UW ma również usprawnić komunikację i współpracę naukowców z przedstawicielami otoczenia społeczno-gospodarczego, jak również z reprezentantami innych ośrodków naukowych i instytucji publicznych.

Baza Ofert UW została stworzona w dwóch podstawowych celach:

  1. Pokazania Uniwersytetu Warszawskiego jako uczelni otwartej na współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Rozpowszechnienia jakiego rodzaju technologie, wynalazki, patenty są tworzone na naszej Uczelni, a także z jakiego rodzaju usług mogą korzystać firmy, instytucje naukowe i publiczne.
  2. Zgromadzenia i udostępnienia w jednym miejscu informacji o zasobach Uniwersytetu Warszawskiego dla pracowników, by bardziej efektywnie mogli korzystać zasobów infrastrukturalnych jak i ludzkich swojej Uczelni.

Baza Ofert UW powstała dla:

  1. Przedstawicieli firm, instytucji naukowych i publicznych – aby czerpać z wypracowanej na UW wiedzy, technologii, usług: eksperckich, laboratoryjnych i szkoleniowych.
  2. Pracowników UW – aby promować swoje pomysły i wynalazki, ale także swoje kompetencje eksperckie i badania laboratoryjne. Jeśli nie ma oferty Twojej jednostki w Bazie Ofert UW wypełnij dedykowany formularz lub skontaktuj się z UOTT.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl